Отзывы о компании Поларис-ЭКО
мало того що не зв'язалися з вчорашнього дня так і самі на дзвінки не відповідають так ще замовлення треба робити від 400 гр,жахливо
- Комментарий продавца
Вибачте, що дозволили собі відпочити у вихідні дні. До речі, про це є повідомлення на Промі та на сайті. Жахливо, що Ви цього не побачили та розраховували на відправку замовлення у неділю!
- Комментарий продавца
- Сергей Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Володимир Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олег Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Александр Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олег К.
Супер , наче сам був у магазині, приємно скуповуватися особливо коли розкажуть, покажуть та проконсультують. Після них важко замовляти в інших магазинах
- Андрей Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрій С.
- Артем Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ярослав Б.

Очень плохо