Відгуки про компанію Поларіс-ЕКО
мало того що не зв'язалися з вчорашнього дня так і самі на дзвінки не відповідають так ще замовлення треба робити від 400 гр,жахливо
- Коментар продавця
Вибачте, що дозволили собі відпочити у вихідні дні. До речі, про це є повідомлення на Промі та на сайті. Жахливо, що Ви цього не побачили та розраховували на відправку замовлення у неділю!
- Коментар продавця
- Сергей Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег К.
Супер , наче сам був у магазині, приємно скуповуватися особливо коли розкажуть, покажуть та проконсультують. Після них важко замовляти в інших магазинах
- Андрей Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій С.
- Артем Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ярослав Б.

Дуже погано